"Między teorią a praktyką" - nowa formuła szkoleń OIRP w Krakowie.

05.04.2019

Ludwig Eduard Boltzmann, austriacki fizyk, twierdził, że nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria. Przekonamy się, czy miał rację. A konkretnie przekonywać będą nas nasze Koleżanki i Koledzy, radcowie prawni, którzy uzyskali stopień lub tytuł naukowy w oparciu o prace odnoszące się do zagadnień prawnych aktualnych, a zarazem istotnych w praktyce stosowania prawa.

Tę nową formułę wykładów (bo mam nadzieję, że będzie ich więcej, choć wszytko zależy od osiągnięć naukowych naszych Koleżanek i Kolegów oraz ich chęci dzielenia się zdobytą wiedzą) zainauguruje wykład dra Kamila Dobosza.

Radca prawny doktor Kamil Dobosz jest zdobywcą I nagrody Prezesa UOKIK w kategorii prac doktorskich z zakresu ochrony konkurencji za przygotowanie dysertacji doktorskiej pt. "Jednolitość stosowania prawa konkurencji Unii Europejskiej przez organy i sądy Państw Członkowskich".

Zapraszam na wykład w maju (dokładny termin podamy na stronach www i fb Izby oraz newsletterem), a nie czekając do wykładu już teraz składam serdeczne gratulacje i podziękowania Panu radcy prawnemu doktorowi Kamilowi Doboszowi.
Gratulacje i podziękowania, bo to wielki sukces osobisty i naukowy ale też ogromny wkład w promocję naszego zawodu. Takie sukcesy budują pozytywny wizerunek naszego zawodu i umacniają przekonanie o kompetencjach radców prawnych.

Radca prawny. Gwarancja profesjonalizmu.
Gratuluję i zapraszam na wykład.

dr Marcin Sala-Szczypiński
Dziakan Rady OIRP w Krakowie

Artykuły powiązane

Szkolenie "Jednolitość stosowania prawa konkurencji Unii Europejskiej przez organy i sądy Państw Członkowskich " - Kraków 24.05.2019