Medal „CRACOVIAE MERENTI” dla Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

16.05.2018

Z radością i dumą informujemy, że podjętą jednogłośnie Uchwałą nr CI/2609/18 z dnia 9 maja 2018 r. Rada Miasta Krakowa w uznaniu szczególnych zasług dla Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa przyznała Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie Brązowy Medal „CRACOVIAE MERENTI” .

Władze Miasta Krakowa doceniły działalność naszej Izby w zakresie m. in. realizacji programu edukacji prawnej pro bono w szkołach ponadgimnazjalnych, działalność na rzecz społeczności lokalnej poprzez udział w nieodpłatnych akcjach pomocy prawnej w ramach "Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem", akcji "Niebieski Parasol", ogólnopolskiej akcji pro bono "Wiosna Prawników i Gazety Prawnej", "Szlachetna Paczka" a także "Prawnicy Chorym Dzieciom" na rzecz Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Serdecznie dziękujemy za to cenne wyróżnienie.

vide:  http://krakow.pl/aktualnosci/223770,29,komunikat,przyznano_medale__cracoviae_merenti_.html

Uchwala_Rady_Miasta_Krakowa.pdf