Komunikat w sprawie udziału radców prawnych w opracowaniu wydawnictwa na temat 10 lat obowiązywania Kodeksu Spółek Handlowych

09.07.2012

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie  uprzejmie informuje, że do tut. Izby wpłynęło pismo pana prof. dr hab. Józefa Frąckowiaka Kierownika  Zakładu Prawa Gospodarczego i Handlowego Wydziału Prawa i Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego zapraszające radców prawnych do udziału w opracowaniu zbiorowego wydawnictwa poświęconego analizie 10 lat obowiązywania Kodeksu Spółek Handlowych. Radcowie prawni zainteresowani udziałem w powyższym przedsięwzięciu poprzez opracowanie publikacji dotyczących ww. zagadnienia proszeni są o zgłoszenie tematów  drogą mailową na adres elektroniczny OIRP w Krakowie biuro@oirp.krakow.pl do dnia 20 lipca 2012 roku. Jednocześnie prosimy o przesłanie do końca września 2012 r. wersji elektronicznej artykułu drogą mailową na adres j.frackowiak@prawo.uni.wroc.pl lub wersji tradycyjnej drogą pocztową na adres: Zakład Prawa Gospodarczego i Handlowego Wydziału Prawa i Administracji i Ekonomii Uniwersytet Wrocławski. 50-145 Wrocław, ul. Uniwersytecka 22/26.

Informujemy, że Zakład Prawa Gospodarczego i Handlowego Wydziału Prawa i Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego zamierza wydać wszystkie złożone opracowania. Wielkość artykułów do publikacji nie powinna przekraczać 20 stron znormalizowanego tekstu.

dr Małgorzata Grelewicz - La Mela

Kierownik Biura Rady OIRP w Krakowie

Fragmenty pisma p. prof. dr hab. Józefa Frąckowiaka Kierownika Zakładu Prawa Gospodarczego i Handlowego Wydziału Prawa i Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego dotyczącego udziału radców prawnych w opracowaniu wydawnictwa na temat Kodeksu