Inicjatywa związana z poszukiwaniem źródeł pomocy dla osób\firm\instytucji poszkodowanych przez powódź

19.08.2010

Uprzejmie informuję, że Zespół ds. Funduszy Krajowej Rady Radców Prawnych, we współpracy z Komisją Zagraniczną KRRP podjął inicjatywę związaną z poszukiwaniem źródeł pomocy, także zagranicznej, dla osób, firm i instytucji poszkodowanych przez powódź. W  chwili obecnej źródła zagraniczne, w szczególności ze środków Unii Europejskiej, nie zostały jeszcze uruchomione. Zespół będzie śledził na bieżąco pojawiające się możliwości pomocy i przekazywał te informacje do okręgowych izb radców prawnych.

W załączeniu informacje o źródłach pomocy z publicznych środków krajowych, oraz o procedurach wykorzystania tej pomocy.

Z koleżeńskim pozdrowieniem,

Dorota Olbrycht - Strzelecka