Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Bezpłatne webinaria dot. rozwiązań technologicznych dla radców prawnych

Bezpłatne webinaria dot. rozwiązań technologicznych dla radców prawnych

Szanowni Państwo,

Krajowa Izba Radców Prawnych nawiązała współpracę z Wydawnictwem Wolters Kluwer, w ramach której radcowie prawni mogą wziąć udział w bezpłatnych webinariach dotyczących rozwiązań technologicznych przyczyniających się do podniesienia standardów codziennej pracy radcy prawnego. Jednocześnie w ramach współpracy radcowie prawni do końca br. mogą skorzystać z 10% rabatu na zakup oprogramowania Kleos do zarządzania praktyką prawniczą.

System Kleos oferuje pełną i jedyną w swoim rodzaju gamę funkcji, łączącą zarządzanie sprawami z ewidencją czasu, fakturowaniem i raportowaniem. Unikalny portal do udostępniania dokumentów Kleos Connect oraz aplikacja mobilna pozwalają na pracę w dowolnym miejscu i czasie. Dane użytkowników są chronione i automatycznie zapisywane w całkowicie bezpiecznym, prywatnym środowisku zgodnym z wymaganiami RODO. Program składa się z siedmiu modułów – prostych w obsłudze i w pełni ze sobą zintegrowanych: spraw, kontaktów, kalendarza, zadań, dokumentów, czynności oraz finansów. Kleos zapewnia nieograniczoną przestrzeń na dane i dokumenty, pakiet szablonów wraz z edytorem oraz wsparcie techniczne i szkolenia.

Zachęcamy do zgłaszania chęci nieodpłatnego testowania oprogramowania Kleos za pośrednictwem formularza zamówienia na stronie www.kleos.pl.

Aby skorzystać z rabatu na zakup systemu, w formularzu zamówienia demo prosimy powołać się na 10% rabatu z KIRP.

Więcej informacji na stronach:

https://kirp.pl

https://kirp.pl/kleos-zarzadzanie-kancelaria-prawna

https://kirp.pl/category/szkolenia-inne

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa