Ankieta poświęcona tematyce aktualnego stanu wykorzystywania technologii informatycznych (przez prawników) i zmian zachodzących na rynku usług prawnych w Polsce.

Szanowni Państwo,

Przesyłamy poniżej link do ankiety opracowanej przez Państwa koleżankę adw. dr Karolinę Mania z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.  Ankieta ta służy badaniu sondażowemu poświęconemu tematyce aktualnego stanu wykorzystywania technologii informatycznych (przez prawników) i zmian zachodzących na rynku usług prawnych w Polsce.

Ankieta zawiera 14 pytań i jest zaadresowana do prawników. Na jej wypełnienie potrzeba ok. 10 minut.

Ankieta ma charakter anonimowy, a przekazywane przez Państwa informacje będą traktowane jako poufne i zostaną wykorzystane do analiz statystycznych. Uczestnictwo jest całkowicie dobrowolne. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z udziału w badaniu bez podawania jakichkolwiek wyjaśnień.

W imieniu Pani adw. dr Karoliny Mania, ​bardzo dziękujemy Państwu za poświęcony czas.