Akcja "Krakowscy Prawnicy Chorym Dzieciom"

15.05.2008

Szanowni Państwo

Szpital w Prokocimiu potrzebuje naszej pomocy. Potrzebne jest urządzenie o nazwie FIBEROSKOP intubacyjny, ratuje życie dzieci podczas bardzo skomplikowanych zabiegów chirurgicznych. Kosztuje 50.000 (pięćdziesiąt tysięcy złotych). Jeżeli mogą Państwo pomóc w zbiórce tej kwoty to w załączeniu przesyłam pismo Szpitala w Prokocimiu (oryginał znajduje się do wglądu w Kancelarii), wynika z niego, że po raz drugi organizowana jest przeze mnie akcja pod hasłem "Krakowscy Prawnicy Chorym Dzieciom". W piśmie podane jest konto, jak również strona internetowa gdzie można śledzić przebieg akcji. Przepraszam osoby, które z jakichkolwiek powodów mogą poczuć się urażone tym pismem. Serdecznie dziękuję osobom, które zdecydują się na udzielenie Szpitalowi jakiejkolwiek pomocy finansowej. Pragnę jeszcze dodać, że akcja ta nie wynika z żadnych pobudek negatywnych, tylko z potrzeby serca.

Z poważaniem i serdecznymi pozdrowieniami
Iwona Palmirska
(notariusz)