Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Komunikaty i ogłoszenia

Komunikaty i ogłoszenia

XIV Mistrzostwa Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej - Kielce 2023


uprzejmie zapraszamy na XIV Mistrzostwa Polski Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej, zaplanowane na dni 13 - 16 kwietnia 2023r., organizowane przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Kielcach.


"Power Up your Business in Małopolska 3" - 27-28.03.2023


W dniach 27 i 28 marca 2023 r. w Krakowie oraz Nowym Sączu Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. będzie gościć przedsiębiorców z Ukrainy. To wyjątkowa okazja do bezpośredniego spotkania z przedsiębiorcami działającymi na terenie kraju, który od ponad roku stawia opór najeźdźcy i już w tej chwili przygotowuje się do realizacji największego planu odbudowy w historii powojennej Europy.


Spotkania w prawniczej bibliotece


Zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu „Spotkania w prawniczej bibliotece" w Nowym Sączu, przy ul. dra Juliana Smolika 1

 


Szkoła IT dla Prawników


Zapraszamy na III edycję Szkoły IT dla prawników organizowaną przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie, pod patronatem OIRP Kraków.


Karty sportowe


W nawiązaniu do licznych pytań o efekty ankiety w sprawie kart sportowych i dalszych działań w tej sprawie uprzejmie informujemy, że największym zainteresowaniem Państwa cieszyła się karta Multisport oferowana przez Benefit Systems.


Zmiana siedziby Sądu Apelacyjnego w Łodzi


Pismo Wiceprezesa Sądu Apelacyjnego w Łodzi z dnia 28 lutego 2023 r. nr AV.011.2.2023 dotyczące przeprowadzki i zmiany siedziby Sądu Apelacyjnego w Łodzi.
 

Przekaż 1,5 % swojego podatku za 2022 rok na rzecz organizacji pożytku publicznego Fundacji Radców Prawnych Subsidio Venire


Fundacja Subsidio Venire nieprzerwanie od 2009 roku niesie pomoc tym radcom prawnym i ich rodzinom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Stworzona została przez radców dla radców, aby dać wyraz jedności i solidarności środowiska. Okazała się bardzo potrzebną organizacją, która zapewnia wsparcie finansowe i materialne.


Pomoc dla Antka Jakubka


Potrzebna jest pomoc dla Antka Jakubka, syna naszego kolegi, radcy prawnego OIRP w Krakowie


Kwartalnik Prawa Podatkowego – 1/2023


Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym numerem Kwartalnika Prawa Podatkowego – 1/2023


Pomoc dla Eluni.


Elunia, córka naszej Koleżanki – radczyni prawnej z OIRP w Krakowie – urodziła się z wadą centralnego układu nerwowego, wodogłowiem i Zespołem Downa. Potrzebuje rehabilitacji i specjalistycznego leczenia. Jeśli ktoś z Państwa chce i może pomóc prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi poniżej.


Komunikat w sprawie doskonalenia zawodowego - trzyletni cykl szkoleniowy kończy się 31.12.2023r.


Przypominamy, iż 31 grudnia 2023 r. kończy się trzyletni cykl szkoleniowy (2021-2023).


Zbiórka celem wsparcia Związku Izb Adwokackich Turcji


Obecnie szacuje się, że ofiarami trzęsienia Ziemi w Turcji i Syrii jest ponad 4 tys. osób. Wśród nich wielu jest prawników oraz ich rodziny. Krajowa Rada Radców Prawnych świadoma jest skutków tej ogromnej katastrofy humanitarnej, co pokazane zostało w liście Prezesa KRRP skierowanym do Prezesa Związku Stowarzyszeń Prawniczych Turcji (TBB).


Konferencja: Zarządzanie bezpieczeństwem społeczeństw w dobie kryzysów - Jastrzębia Góra 10-12.05.2023


Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu zaprasza na IX edycję konferencji naukowej z cyklu "Biznes, administracja, bezpieczeństwo". Tegoroczna konferencja odbędzie się w Jastrzębiej Górze" w dniach 10-12.05.2023 pod hasłem  "Zarządzanie bezpieczeństwem społeczeństw w dobie kryzysów". Zapraszamy prawników zainteresowanych tematyką ochrony danych osobowych oraz innymi kwestiami bezpieczeństwa publicznego.

 Hotel Mercure Warszawa Centrum – specjalna oferta dla radców prawnych


KRRP będzie kontynuować w roku 2023 współpracę z Hotelem Mercure Warszawa Centrum przy ul. Złotej 48/54 (w sąsiedztwie Złotych Tarasów)


Spotkanie noworoczne integracyjne Klubu Radcy Prawnego, 27.01.2023r.


W dniu 27 stycznia 2023 r. w restauracji „Pistacja” przy ul. Karmelickiej 9 odbyło się spotkanie noworoczne integracyjne Klubu Radcy Prawnego.


Znowelizowany Kodeks Etyki Radcy Prawnego oraz znowelizowany Regulamin wykonywania zawodu radcy prawnego


Przypominamy, że od 1 stycznia 2023 roku wchodzą w życie: znowelizowany Kodeks Etyki Radcy Prawnego oraz znowelizowany Regulamin wykonywania zawodu radcy prawnego.


Pomoc na rzecz adwokatów z Ukrainy oraz ich rodzin


Na prośbę Prezydenta Komisji Praw Człowieka Federacji Adwokatur Europejskich, przekazujemy w załączeniu pismo zawierające apel o finansową pomoc na rzecz adwokatów z Ukrainy oraz ich rodzin.Tekst ujednolicony Kodeksu Etyki Radcy Prawnego po zmianach przyjętych przez Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Radców Prawnych


Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Radców Prawnych podjął 8 lipca uchwałę Nr 1/2022 w sprawie nowelizacji Kodeksu Etyki Radcy Prawnego. W załączeniu publikujemy tekst ujednolicony Kodeksu Etyki Radcy Prawnego.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa