Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Komunikaty i ogłoszenia

Komunikaty i ogłoszenia

Webinar „Siła różnorodności czyli jak budować wspierające relacje międzypłciowe” - 5.03.2021


Drogie Koleżanki, drodzy Koledzy, z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania tego dnia w naszym radcowskim gronie.


Akcja #wspieramylokalnybiznes


Trwa akcja Forum Przedsiębiorców Dziennika Polskiego oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie pod hasłem: #wspieramylokalnybiznes. Wciąż można zgłaszać swój udział!


Forum Przedsiębiorców – inicjatywa #wspieramylokalnybiznes


W ostatnich tygodniach wielu przedsiębiorców ponownie znalazło się w trudnej sytuacji. Przedłużający się lockdown i wątpliwości co do podstaw i skuteczności jego wprowadzenia, otwieranie działalności na nowo, w  desperackiej próbie uniknięcia upadłości, a także frustracja przedsiębiorców, z których wielu nie otrzymało żadnej pomocy, albo otrzymało pomoc dalece niewystarczającą powoduje, że wsparcie ze strony radców prawnych na nowo staje się bardzo potrzebne.


1% dla Eluni.


Szanowni Państwo, Elunia, córka naszej Koleżanki - radczyni prawnej z OIRP w Krakowie - urodziła się z wadą centralnego układu nerwowego, wodogłowiem i Zespołem Downa. Potrzebuje rehabilitacji i specjalistycznego leczenia.


1% dla Fundacji Radców Prawnych SUBSIDIO VENIRE


Podziękowania Presa Fundacji Subsidio Venire pana Bartłomieja Tkacza za wspieranie Fundacji


Portal e-uslugiprawne.pl


Portal jest nastawiony na udzielanie porad przez radców prawnych, adwokatów, notariuszy, doradców podatkowych, każdy określa swój zakres specjalizacji, tak by klient trafił do specjalisty w danym zakresie


4 dniowa Wycieczka w Sudety - 25-28.05.2021


Zapraszamy na wspaniałą wycieczkę krajoznawczą po ziemiach odzyskanych.


Oferta podpisów kwalifikowanych dla członków OIRP w Krakowie


Komisja ds. nowych technologii przedstawia i zachęca do zapoznania się z dwoma ofertami dedykowanymi wyłącznie członkom OIRP w Krakowie dotyczącymi podpisu elektronicznego.


Kolorowe ferie z radcą prawnym


Jesteśmy w środku ferii zimowych, które w tym roku są zgoła odmienne od dotychczasowych.


Radco/aplikancie potrzebujesz pomocy – zgłoś się do nas.


Komisja ds. wsparcia samorządowego przy OIRP w Krakowie, zwraca się do radców prawnych i aplikantów radcowskich, będących w trudnej sytuacji życiowej.Wsparcie samorządowe


Komisja ds. Wsparcia Samorządowego przy OIRP w Krakowie zwraca się do radców prawnych i aplikantów radcowskich chcących nieść pomoc swoim Koleżankom i Kolegom radcom prawnym i aplikantom radcowskim w trudnych sytuacjach życiowych.


Biuro Tłumaczeń Highline Sp. z o.o. - oferta tłumaczeń dla Kancelarii Prawniczych wraz z cennikiem


Na hasło „OIRP" 10% zniżki na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc współpracy, a 5% na 5 kolejnych miesięcy.

 


Akademia Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej (ARWiPS) - kwiecień 2021


Akademia Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej to solidna dawka czysto praktycznej wiedzy, której nie uczy się na studiach czy w toku aplikacji prawniczych. Program adresowany jest tym samym do osób chcących podnieść swoje kompetencje i poczuć się pewniej na sali rozpraw.


Komunikat dot. funkcjonowania OSD i Rzecznika Dyscyplinarnego


Uprzejmie informujemy, że Rzecznik Dyscyplinarny oraz Okręgowy Sąd Dyscyplinarny OIRP w Krakowie wznawiają działalność zawieszoną z uwagi na stan epidemii w kraju.


Zaproszenie do przygotowania wytycznych działania samorządu radcowskiego


6 marca 2020r. KRRP podjęła Uchwałę nr 180/X/2020 – w sprawie powołania zespołów problemowych w związku z Krajowym Zjazdem Radców Prawnych w 2020r. Zgodnie z § 1. pkt. 1 tej uchwały powołano Zespół do spraw opracowania projektu wytycznych działania samorządu radców prawnych na lata 2020-2024.


Uratujmy czyjeś życie – realna pomoc dla walczących o życie nie tylko z koronawirusem!


"Zostań Dawcą szpiku. Dzięki Tobie Agnieszka lub inny chory otrzyma szansę na życie" - apel do członków samorządu radców prawnych, ich rodzin i znajomych o pomoc w uzyskaniu zgłoszeń do bazy potencjalnych Dawców szpiku.


Stypendium IBA oraz Komisji Zagranicznej KRRP - stypendium dla radców prawnych/aplikantów do 35 roku życia


w wysokości równowartości 500 $, którzy uzyskają stypendium Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawników IBA (International Bar Association)


Ustawa z dnia 31marca 2020r.o zmianie ustawy oszczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem izwalczaniem COVID-19


Ustawa z dnia 31marca 2020r.o zmianie ustawy oszczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem izwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw.


Zarządzenie Prezesa i Dyrektora Sądu Okręgowego w Krakowie


w sprawie wstrzymania do odwołania wysyłki wszystkich pism sądowych.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa