Bezpłatne szkolenie dla seniorów - Bezpieczeństwo w Sieci - Kraków, 27.09.2016 r.

27.09.2016
Patron Medialny

Pobierz obrazki

Bezpłatne szkolenie dla seniorów -
Bezpieczeństwo w Sieci - Kraków

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy krakowskich Seniorów do udziału w warsztatach dotyczących zasad bezpieczeństwa w użytkowaniu Internetu - CYBERSEC for Seniors.

“Głos Seniora” został patronem tego prestiżowego wydarzenia i w związku z tym mamy dla Państwa BEZPŁATNE zaproszenia.

CYBERSEC for Seniors to specjalne wydarzenie towarzyszące II Europejskiemu Forum Cyberbezpieczeństwa - CYBERSEC, które po raz kolejny zorganizowane zostanie właśnie w Krakowie.
Zeszłoroczna edycja została uznana przez prestiżowy ranking Concise za jedną z pięciu najlepszych konferencji dotycząca cyberbezpieczeństwa w Europie.

W tym roku poszerzamy format konferencji o kluczowe dla budowania systemu cyberbezpieczeństwa działania edukacyjne.

Celem warsztatów CYBERSEC for Seniors jest zachęcenie osób powyżej 50 roku życia do wykorzystywania nowoczesnych technologii z zastosowaniem zasad bezpieczeństwa, które uchronią ich przed oszustwami w sieci.

Specjaliści z firm teleinformatycznych przeprowadzą dedykowane warsztaty dla osób powyżej 50 lat dotyczące zasobów Internetu oraz bezpieczeństwa i higieny użytkowania Internetu w codziennym życiu.

Dzięki udziałowi w CYBERSEC for Seniors poznacie Państwo:

- popularne programy, strony internetowe, portale społecznościowe, aplikacje i usługi istotne dla Seniorów

- szczegółowe kroki dokonywania bezpiecznych płatności elektronicznych, robienia zakupów przez Internet, zakładania kont na portalach społecznościowych oraz użytkowania poczty elektronicznej

- sposoby stosowane przez cyberprzestępców do wyłudzania informacji i pieniędzy, kradzieży danych osobowych, wysyłania niezamówionych wiadomości handlowych tzw. spamów

- prewencyjne działaniach chroniące przed cyberzagrożeniami i niebezpiecznymi zjawiskach np. phishing, pharming

Pobierz obrazki

Zgłoszenia:

Aby złościć swój udział prosimy o przesłanie emaila na adres: monika.marosek@ik.org.pl do dnia 23 września 2016 r.

W tytule emaila prosimy wpisać: CYBERSEC for Seniors oraz swoje imię i nazwisko wraz z datą urodzenia. (Przykład: CYBERSEC for Seniors, Jan Kowalski, 10.03.1950)

Miejsce: Data: 27 września 2016 r., godzina: 13:00 – 16:00

Miejsce: Centrum Kongresowe ICE w Krakowie, ul. Marii Konopnickiej 17, Kraków

Wejście wyłącznie od strony Hotelu Radisson PARK INN od ul. Jana Bułhaka (oznaczone flagą CYBERSEC for Seniors).

Więcej informacji o tym jak dotrzeć do Centrum Kongresowego ICE:

Z poważaniem, zespół Głosu Seniora