Techniki Przesłuchań – warsztaty praktyczne - VI edycja - Kraków, kwiecień 2020

BRAK WOLNYCH MIEJSC

UWAGA: ZMIANA TERMINU SZKOLENIA

Szanowni Państwo,

W związku z ogromnym zainteresowaniem zapraszamy na VI edycję dwudniowych, praktycznych warsztatów poświęconych technikom pozyskiwania informacji oraz pracy ze świadkami.

Warsztaty I stopnia odbędą się w kwietniu 2020 r., w siedzibie OIRP w Krakowie i zostaną poprowadzone przez byłych funkcjonariuszy CBŚ, trenerów z doświadczeniem w Polsce i za granicą, absolwentów Akademii FBI w USA (Quantico).

Tematy warsztatów obejmować będą:

• podstawy pracy z informacją
  • psychologiczne aspekty nawiązywania kontaktu z różnego rodzaju osobami (w tym z ofiarą)
  • praktyczne aspekty psychologii postrzegania, zapamiętywania, odpamiętywania śladów pamięciowych
  • uleganie sugestii i technikom manipulacyjnym
  • komunikację niewerbalną
  • rodzaje pytań i strategie postępowania z osobami nieszczerymi
  • wspomaganie pamięci osoby chcącej złożyć pełne zeznania
  • i inne.

OIRP w Krakowie pokrywa część kosztów związaną z udziałem w warsztatach. Odpłatność ze strony Uczestników wynosi 250 zł za osobę (opłata obejmuje catering).

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: szkolenia@oirp.krakow.pl

Z uwagi na praktyczny charakter warsztatów grupa szkoleniowa może obejmować nie więcej niż 20 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po ustaleniu listy uczestników, Uczestnikom zakwalifikowanym do udziału w warsztatach zostanie przekazane stosowne potwierdzenie, wraz z informacją o konieczności dokonania opłaty.

Uczestnicy szkolenia otrzymają 43 punkty szkoleniowe.

Serdecznie zapraszamy!

Artykuły powiązane