Techniki Przesłuchań – warsztaty praktyczne - Kraków 20-21.07.2019

20.07.2019 - 21.07.2019

Uprzejmie informujemy, że pula miejsc na szkolenie została wyczerpana.

TECHNIKI PRZESŁUCHAŃ – WARSZTATY PRAKTYCZNE

20–21 lipca 2019 roku

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na dwudniowe, praktyczne warsztaty poświęcone technikom pozyskiwania informacji oraz pracy ze świadkami. Warsztaty, które odbędą się w dniach 20-21 lipca 2019 r., w siedzibie OIRP w Krakowie, poprowadzone zostaną przez byłych funkcjonariuszy CBŚ, trenerów z doświadczeniem w Polsce i za granicą, absolwentów Akademii FBI w USA (Quantico).

Tematy warsztatów obejmować będą:

• podstawy pracy z informacją
  • psychologiczne aspekty nawiązywania kontaktu z różnego rodzaju osobami (w tym z ofiarą)
  • praktyczne aspekty psychologii postrzegania, zapamiętywania, odpamiętywania śladów pamięciowych
  • uleganie sugestii i technikom manipulacyjnym
  • komunikację niewerbalną
  • rodzaje pytań i strategie postępowania z osobami nieszczerymi
  • wspomaganie pamięci osoby chcącej złożyć pełne zeznania
  • i inne.

OIRP w Krakowie pokrywa część kosztów związaną z udziałem w warsztatach. Odpłatność ze strony Uczestników wynosi 250 zł za osobę (zamówiony na pierwszą edycję catering okazał się niewystarczający dla uczestników wyczerpanych intensywnym szkoleniem).

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: szkolenia@oirp.krakow.pl

Z uwagi na praktyczny charakter warsztatów grupa szkoleniowa może obejmować nie więcej niż 20 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po ustaleniu listy uczestników, Uczestnikom zakwalifikowanym do udziału w warsztatach zostanie przekazane stosowne potwierdzenie, wraz z informacją o konieczności dokonania opłaty.

Następny termin szkolenia już po wakacjach.

Serdecznie zapraszamy!