TECHNIKI PRZESŁUCHAŃ – WARSZTATY PRAKTYCZNE - II STOPIEŃ - 1.12.2019 roku

TECHNIKI PRZESŁUCHAŃ – WARSZTATY PRAKTYCZNE II STOPIEŃ

1.12.2019 roku

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na II stopień praktycznych warsztatów poświęconych technikom pozyskiwania informacji oraz pracy ze świadkami, które odbędą dnia 1 grudnia 2019 r., w siedzibie OIRP w Krakowie. Warunkiem uczestnictwa w II części warsztatów jest odbycie I części szkolenia.

Warsztaty zostaną poprowadzone przez byłych funkcjonariuszy CBŚ, trenerów z doświadczeniem w Polsce i za granicą, absolwentów Akademii FBI w USA (Quantico).

Tematy warsztatów obejmować będą:

• podstawy pracy z informacją
  • psychologiczne aspekty nawiązywania kontaktu z różnego rodzaju osobami (w tym z ofiarą)
  • praktyczne aspekty psychologii postrzegania, zapamiętywania, odpamiętywania śladów pamięciowych
  • uleganie sugestii i technikom manipulacyjnym
  • komunikację niewerbalną
  • rodzaje pytań i strategie postępowania z osobami nieszczerymi
  • wspomaganie pamięci osoby chcącej złożyć pełne zeznania
  • i inne.

OIRP w Krakowie pokrywa część kosztów związaną z udziałem w warsztatach. Odpłatność ze strony Uczestników wynosi 150 zł za osobę (opłata obejmuje catering).

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: szkolenia@oirp.krakow.pl

Z uwagi na praktyczny charakter warsztatów grupa szkoleniowa może obejmować nie więcej niż 22 osoby. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po ustaleniu listy uczestników, Uczestnikom zakwalifikowanym do udziału w warsztatach zostanie przekazane stosowne potwierdzenie, wraz z informacją o konieczności dokonania opłaty.

Uczestnicy szkolenia otrzymają 21 punktów szkoleniowych.

Serdecznie zapraszamy!