Szkolenie: „Zatrudnienie na tle przemian technologicznych” - 12.07.2022

12.07.2022

Komisja ds. nowych technologii zaprasza na szkolenie:

„Zatrudnienie na tle przemian technologicznych”

Szkolenie odbędzie się dnia: 12 lipca 2022 roku, godz. 17:00 – 20:00

Prowadzący:  Kinga Moras – Olaś radca prawny, doktor nauk prawnych ze specjalnością prawo pracy. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Stypendystka na Johannes Kepler Universität Linz (Austria). Absolwentka Szkoły Prawa Austriackiego Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Wiedeńskiego. W czasie studiów doktoranckich prowadziła badania naukowe na Ruprecht-Karls-Universität w Heidelbergu oraz Ruhr – Universität w Bochum. Autorka licznych publikacji z zakresu prawa pracy. W swojej praktyce zajmuje się obsługą pracodawców.

W obszarze zagadnień poruszonych na szkoleniu znajdą się m.in. :

• Praca zdalna – świadczenie pracy z wykorzystaniem ICT w realiach postpandemicznych
  • Workation – czy łączenie wakacji i pracy zdalnej jest dopuszczalne?
  • Prawo do bycia offline w świetle rezolucji Parlamentu Europejskiego
  • Wykorzystanie sztucznej inteligencji w procesie rekrutacji i podejmowaniu decyzji o rozwiązaniu stosunku pracy
  • Wypłata wynagrodzenia w wirtualnej walucie
  • „Uberyzacja” zatrudnienia – zatrudnianie za pośrednictwem platform internetowych

Link do szkolenia zostanie przesłany w dniu 11.07.2022 (poniedziałek).

Podczas szkolenia będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

Szkolenie będzie nagrywane.

Artykuły powiązane

Szkolenie „Zatrudnienie na tle przemian technologicznych”, 12.07.2022 - link rejestracyjny
11.07.2022