Szkolenie: "Zakazy dowodowe w procesie karnym a prawo do pomocy prawnej" - Kraków 1.10.2019

Komisja d/s promocji i rozwoju zawodowego informuje,

że w dniu 1 października 2019 r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 20:00 w Sali Konferencyjnej OIRP w Krakowie przy ul. Francesco Nullo 8/4, I piętro

w ramach cyklu „Między teorią a praktyką”

odbędzie się szkolenie pt.:

"Zakazy dowodowe w procesie karnym a prawo do pomocy prawnej"

Szkolenie poprowadzi dr Michał Rusinek – radca prawny.

Radca prawny dr Michał Rusinek jest starszym wykładowcą w Katedrze Postępowania Karnego UJ, doktorat uzyskał na podstawie rozprawy doktorskiej pt. „Ochrona tajemnicy zawodowej w polskim procesie karnym”. Zainteresowania naukowe Pan dra, to m.in. funkcjonowanie zakazów dowodowych w procesie karnym i innych postępowaniach, przedmiot procesu, problematyka ochrony informacji, dozór elektroniczny.

Nowa formuła szkoleniowa „Między teorią a praktyką”, jak sama nazwa wskazuje, zakłada łączenie części teoretycznej szkolenia z praktyką. Stąd też, poza częścią wykładową, mającą niewątpliwie także walory praktyczne, będzie również czas przeznaczony na dyskusję nad przedstawionymi przez słuchaczy pytaniami. W celu odpowiedniego przygotowania szkolenia, z uwzględnieniem Państwa oczekiwań, prosimy o przesyłanie za pośrednictwem OIRP pytań do Wykładowcy. Pytania proszę przesyłać na adres skrzynki e-mailowej: teoriaipraktyka@oirp.krakow.pl, w terminie do dnia 29 września 2019 r. Liczymy, że tak przygotowane szkolenie zaowocuje ciekawą dyskusją, wymianą doświadczeń i uzyskaniem odpowiedzi na pojawiające się w praktyce pytania.

Uczestnicy szkolenia otrzymają 8 punktów szkoleniowych.

Serdecznie zapraszamy!