Szkolenie wyjazdowe - Krynica Zdrój 18-20.05.2018

18.05.2018 - 20.05.2018

Limit miejsc został wyczerpany,
przyjmujemy zgłoszenia na listę rezerwową.

Szkolenie wyjazdowe: 18-20.05.2018r.
Krynica Zdrój, Hotel Czarny Potok Resort & Spa

Komisja d/s  szkoleń  Rady OIRP w Krakowie informuje:

w  dniach od 18 do 20 maja  2018 r.

w Hotelu Czarny Potok Resort &Spa

w Krynicy Zdroju, ul.Czarny Potok 65

odbędzie się szkolenie wyjazdowe

obejmujące następującą tematykę:

1. Przedawnienie roszczeń cywilnych w świetle najnowszych zmian prawa i orzecznictwa .
  2. Reforma kodeksu postępowania cywilnego według ministerialnego projektu z 27 listopada 2017 roku
  3. Legitymizacja sądownictwa w badaniach socjologicznych (eksperymenty i ustalenia)

Wykładowcą szkolenia będzie Sędzia Sądu Rejonowego w Nowym Sączu Bartosz Łopalewski

Szkolenie rozpocznie się w dniu 18 maja  2018 r. o godzinie 12-tej, a zakończy śniadaniem w dniu 20 maja 2018 r.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00, a zakwaterowanie w pokojach będzie możliwe przed rozpoczęciem wykładów, o ile zostaną one przygotowane przez Hotel przed godziną 12.

Wykwaterowanie w dniu 20 maja br. winno nastąpić do godziny 12.00.

Ze względu na dofinansowanie szkolenia przez Radę OIRP w Krakowie koszt szkolenia wynosi:

• 400 zł - dla radców prawnych korzystających z zakwaterowania i pełnego wyżywienia  (śniadania, obiady i kolacje)
  • 160 zł za korzystanie z samych wykładów, obiadów i przerw kawowych ( nie obejmuje kolacji)

Dopłata za zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym wynosi 220 zł za 2 noclegi.

Uczestnik , który wybierze zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym za dopłatą i zadeklaruje tylko jeden nocleg z 18/19 maja br. bez kolacji w dniu 19 maja br. może wnieść dopłatę za 1 nocleg – w wysokości 110 zł - pod warunkiem opuszczenia pokoju i oddania kluczy w recepcji hotelu do godziny 12-tej w dniu 19 maja br.

Druki zgłoszenia zostały zamieszczone pod niniejszym ogłoszeniem.

Uczestnicy, za których koszty uczestnictwa opłaca pracodawca są zobowiązani do przesłania podpisanego osobiście indywidualnego zgłoszenia uczestnictwa (  drogą elektroniczną -skanu zgłoszenia) (zgłoszenie nr 3  lub  4 ) i na jego podstawie zostaną wpisani na listę uczestników. W razie odmowy przez pracodawcę zapłaty za uczestnictwo w szkoleniu, zgłaszający się może dokonać zapłaty samodzielnie, zachowując miejsce na liście uczestników.

Zgłoszenie wraz z dowodem uiszczenia opłaty za szkolenie może zostać doręczone osobiście do Biura Izby, przesłane faxem (tel. 12 410 84 01), elektronicznie na adres: szkolenia@oirp.krakow.pl lub pocztą tradycyjną wraz z dowodem wniesienia opłaty za szkolenie.

Jednoczesne przesłanie dowodu opłaty nie dotyczy uczestników, którzy wybiorą zgłoszenie nr 3 lub 4  ze wskazaniem pracodawcy, który poniesie koszty uczestnictwa. Zapłata winna nastąpić przed terminem szkolenia, lecz nie dotyczy to pracodawców - jednostek sektora finansów publicznych.

Na blankiecie przelewu należy wpisać imię i nazwisko radcy, którego wpłata dotyczyNa formularzu zgłoszenia można  wskazać osobę,  z którą uczestnik chciałby   zostać zakwaterowany w pokoju dwuosobowym.

Prosimy o ustalenie ze wskazaną w zgłoszeniu osobą , iż także , niezwłocznie doręczy swoje zgłoszenie, w przeciwnym razie po wyczerpaniu miejsc  ,  uczestnik zostanie zakwaterowany z inną osobą, przydzieloną  przez komisję ds. szkoleń.

UWAGA!

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które regularnie , tj. za każdy miesiąc z góry opłacali składki członkowskie i składki z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia oc radców prawnych i tym samym nie zalegali w opłatach na dzień 31 marca 2018 r.

Prosimy o nie przesyłanie zgłoszeń w przypadku jakichkolwiek zaległości  w opłatach składek , a także w przypadku, gdy uczestnik nie zamierza uczestniczyć we wszystkich wykładach szkoleniowych!

Informujemy  ponadto , iż nie przyjmujemy zgłoszeń z osobami towarzyszącymi.

Rezygnacja z udziału w szkoleniu, potwierdzona na piśmie, jest możliwa najpóźniej do dnia 25 kwietnia br. Rezygnacja późniejsza, bez względu na jej przyczynę, nie będzie uprawniać do zwrotu wniesionej opłaty.

Uczestnicy szkolenia, którzy w dniu 19 maja br. wyjadą po wykładach i nie będą uczestniczyć w kolacji integracyjnej oraz nie będą nocować z 19/20 maja br. proszeni są o pisemne zgłoszenie wcześniejszego wyjazdu w zgłoszeniu uczestnictwa , lub później , lecz  najdalej do dnia 21 kwietnia br., aby OIRP dopłacając do kosztów szkolenia, nie ponosiła kosztów niewykorzystanych świadczeń .

Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 30  punktów szkoleniowych.

Uwaga: na szkoleniu obowiązuje strój formalny (marynarka, kostium/garsonka).

Uczestnikom szkolenia, którzy opuszczą którąkolwiek część wykładów wykłady nie zostaną przyznane punkty szkoleniowe.

Miejsce szkolenia: Hotel Czarny Potok Resort&Spa, Krynica–Zdrój, ul.Czarny Potok 65.

W Hotelu można (po uprzednim, telefonicznym ustaleniu terminu - godziny) skorzystać ze Strefy Relaksu. W ofercie znajdują się kompleksowe zabiegi kosmetyczne, masaże oraz możliwość korzystania z sauny. Na terenie Hotelu znajduje się także kryty basen.

Strona internetowa hotelu: www.hotelczarnypotok.pl

Tematyka szkolenia zostanie powtórzona na bezpłatnych, stacjonarnych szkoleniach w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie.

Plan szkolenia
Zakwaterowanie - opłaca uczestnik (wzór nr 1)
Bez zakwaterowania - opłaca uczestnik (wzór nr 2)
Zakwaterowanie - oplaca pracodawca (wzór nr 3)