Szkolenie w ramach projektu „Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych”

26.01.2018

W dniu 13 stycznia w ramach Szkolenie „Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych” mieliśmy przyjemność gościć Pana dr. Marcina Jędrasika. Zaznajomił on uczestników szkolenia w zagadnienia problemów koncesji w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego.

Nasz prelegent to m.in.:

- pracownik administracji publicznej -odpowiada za zagadnienia prawne dotyczące PPP i koncesji oraz monitoring rynku PPP.
- pracował w Europejskim Centrum Wiedzy PPP (EPEC) w Luxemburgu (EBI).
- jest doradcą w pierwszym rządowym projekcie PPP –budowa budynku sądu w Nowym Sączu.
- jest współautorem przepisów do rozporządzenia 1303/2013 dot. łączenia PPP i funduszy  europejskich.
- wdrażał dyrektywę w sprawie udzielania koncesji -współautor ustawy o umowie koncesji na roboty budowlane lub usługi
- doktorat w zakresie prawa obronił na UW. Prawo studiował też na Uniwersytecie w Sztokholmie.
- za pracę doktorską dotyczącą PPP otrzymał w 2016 r. wyróżnienie w prestiżowym ogólnopolskim konkursie.
- radca prawny –OIRP Warszawa.

Artykuły powiązane

Projekt unijny „Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych” - zaproszenie do udziału w szkoleniach w 2018 roku
16.03.2018