Szkolenie „Zmiany w podatkach istotne w praktyce radcy prawnego”, Kraków, 6.2.2020r. - także on-line dla radców OIRP Kraków

Komisja d/s szkoleń Rady OIRP w Krakowie

informuje o szkoleniu, które odbędzie się w Sali konferencyjnej OIRP w Krakowie przy ul. Francesco Nullo 8/4

Termin:

6 lutego 2020 r. (czwartek) od godz. 18:00 do godz.21:00

Temat:

„Zmiany w podatkach istotne w praktyce radcy prawnego”

Wykładowca: radca prawny Justyna Zając-Wysocka - doradca podatkowy, Dyrektor Departamentu Doradztwa Podatkowego i członek zarządu w Małopolskim Instytucie Studiów Podatkowych sp. z o.o. doktorantka w Zakładzie Prawa Finansowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wieloletni współpracownik polskich i międzynarodowych firm doradczych. Jest jednym z założycieli Stowarzyszenia Doktorantów i Doktorów Prawa Podatkowego z siedzibą w Krakowie. Członek polskiego Oddziału IFA (Internati onal Fiscal Associati on. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie doradztwa prawno-podatkowego oraz obsługi sporów podatkowych. Interesuje się również opodatkowaniem spółek kapitałowych oraz procedurą sądowo-administracyjną. Jest autorką licznych publikacji eksperckich z zakresu prawa podatkowego oraz uznanym wykładowcą problematyki podatku od towarów i usług. Uznana za jednego z najlepszych doradców podatkowych w zakresie sporów podatkowych (IX Ranking Dziennika Gazety Prawnej).

Udział szkoleniu nie wymaga uprzedniego zgłoszenia.

Uczestnicy otrzymają 8 punktów szkoleniowych.

Artykuły powiązane

Szkolenie on-line „Zmiany w podatkach istotne w praktyce radcy prawnego”, Kraków, 6.02.2020r.
04.02.2020