Szkolenie w Krakowie : „Reforma KPC wprowadzona ustawą z 4 lipca 2019 roku – postępowanie rozpoznawcze, w tym postępowania odrębne” - 3.10.2019 Kraków

BRAK WOLNYCH MIEJSC!!!

SZKOLENIE KPC ZMIANA MIEJSCA

Szanowni Państwo

W związku z ogromnym zainteresowaniem szkoleniem - Szkolenie w Krakowie: „Reforma KPC wprowadzona ustawą z 4 lipca 2019 roku – postępowanie rozpoznawcze, w tym postępowania odrębne” - 3.10.2019 - podjąłem decyzję o zmianie miejsca szkolenia.

Szkolenie odbędzie się w Auli B 008 w budynku B Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego ul. G. Herlinga-Grudzińskiego.

Dzień szkolenia pozostaje bez zmiany - 3 października - ale przesunięciu uległa godzina rozpoczęcia.

SZKOLENIE ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 17.00

W związku z robotami budowlanymi na Akademii jest mniej niż dotychczas miejsc parkingowych, proszę wziąć to pod uwagę.

Życzę udanego szkolenia
dr Marcin Sala-Szczypiński
Dziekan Rady OIRP w Krakowie

Szkolenie w Krakowie : „Reforma KPC wprowadzona ustawą z 4 lipca 2019 roku – postępowanie rozpoznawcze, w tym postępowania odrębne” w dniu 3 października 2019 r.- wymagane zgłoszenia uczestnictwa drogą mailową: kpc@oirp.krakow.pl

Komisja d/s szkoleń Rady OIRP w Krakowie

informuje o szkoleniu w Krakowie:

Termin:

3 października 2019 r (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 20:00

Temat:

Wykładowca:

Bartosz Łopalewski - Sędzia Sądu Rejonowego w Nowym Sączu

Miejsce:

Aula B 008 w budynku B Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego ul. G.Herlinga-Grudzińskiego

Udział szkoleniu wymaga uprzedniego zgłoszenia drogą elektroniczną na adres skrzynki mailowej:  kpc@oirp.krakow.pl

Zgłoszenia na inne adresy mailowe OIRP nie będą uwzględniane.

W razie rezygnacji z udziału w szkoleniu przez osoby wpisane na listę uczestników , prosimy o niezwłoczne powiadomienie drogą mailową na w/w adres mailowy, aby umożliwić udział osobom wpisanym na ewentualną listę rezerwową .

Prosimy o punktualne przybycie na szkolenie – do godziny 17-tej.

Ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń (w zgłoszeniu prosimy o podanie numeru wpisu na listę radców prawnych)

Szkolenie zostanie powtórzone w dniu 7 listopada br. , a  udział w szkoleniu również będzie wymagać zgłoszenia na adres skrzynki mailowej , która zostanie podana w ogłoszeniu i wysłanym newsletterze.   Wcześniejsze zgłoszenia nie będą uwzględniane.

Uczestnicy otrzymają 8 punktów szkoleniowych.

Artykuły powiązane

Materiał filmowy ze szkolenia

Materiał filmowy ze szkolenia

Praktyczne zestawienie najważniejszych zmian procedury cywilnej - opracownianie OBSIL