Szkolenie: ,,Transformacja cyfrowa kancelarii" - 10.06.2021

Komisja ds. nowych technologii zaprasza na:

Szkolenie: ,,Transformacja cyfrowa kancelarii".

Termin: 10 czerwca 2021 roku, godz. 17:00 – 20:00

Wykładowca : Tomasz Zalewski - radca prawny, partner w kancelarii Bird & Bird, założyciel Fundacji LegalTech Polska. Specjalizuje się w doradztwie w projektach związanych z prawem zamówień publicznych, nowymi technologiami i prawem własności intelektualnej. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w doradztwie prawnym dla biznesu. Doradza klientom w projektach związanych z cyfrową transformacją biznesu. Jest założycielem Fundacji LegalTech Polska – organizacji dedykowanej wymianie wiedzy na temat prawa nowych technologii oraz wykorzystywania technologii informatycznych w usługach prawnych.

W obszarze zagadnień poruszonych na szkoleniu znajdą się m.in. :

• Wprowadzenie do LegalTech czyli technologii stosowanych w usługach prawnych

• Historia LegalTech

• Przegląd narzędzi

• Technologia jako czynnik zmiany modelu usług prawnych

• LegalTech w liczbach

• Co prawnicy sądzą o LegalTech?

• Sztuczna inteligencja a LegalTech

• Jak wdrażać praktycznie technologie w kancelarii?

Osoby zainteresowane uzyskaniem od prowadzącego odpowiedzi na szczególnie interesujące ich kwestie dotyczące przedmiotu szkolenia mają możliwość przesłania pytań do dnia 9 czerwca 2021 r. na adres mailowy: pytanianaszkolenia@oirp.krakow.pl

Link do szkolenia zostanie wysłany w środę 9.06.2021 r.