Szkolenie: "Restrukturyzacja w dobie pandemii COVID-19" - 26.02.2021

26 luty 2021 r. (piątek)

godz. 17.00-20:00

odbędzie się webinarium:

"Restrukturyzacja w dobie pandemii COVID-19"

Szkolenie poprowadzą:

Karol Tatara - Radca Prawny, Kwalifikowany Doradca Restrukturyzacyjny, Prezes zarządu spółki restrukturyzacyjnej Alerion sp. z o.o.

Maciej Knopek - Radca Prawny, Doradca Restrukturyzacyjny, Wiceprezes zarządu spółki restrukturyzacyjnej Alerion sp. z o.o.

W trakcie szkolenia zostaną omówione dwa najskuteczniejsze obecnie narzędzia formalnej restrukturyzacji podmiotów gospodarczych w kryzysie, tj. uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne (wprowadzone do polskiego porządku prawnego tzw. Tarczą 4.0.) oraz postępowanie sanacyjne.
Prowadzący przedstawią również skutki otwarcia postępowania restrukturyzacyjnego na otrzymane dofinansowanie z tzw. Tarczy Finansowej PFR oraz możliwości otrzymania nowego finansowania dla firm w kryzysie od ARP.

Za udział w szkoleniu można będzie otrzymać 8 punktów szkoleniowych.

Link do logowania zostanie udostępniony w czwartek 25 lutego 2021 r.