Szkolenie "Praktyczne problemy prawa spółek handlowych" - 27.11.2019 Kraków

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Komisja d/s promocji i rozwoju zawodowego Rady OIRP w Krakowie informuje,

że w dniu 27 listopada 2019r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 20:00 w Krakowie w sali wykładowej na I piętrze budynku siedziby OIRP przy ul. Francesco Nullo 8/4 w Krakowie odbędzie się szkolenie (panel dyskusyjny) pt.:

"Praktyczne problemy prawa spółek handlowych"

Szkolenie poprowadzi radca prawny dr Mateusz Rodzynkiewicz - wspólnik w kancelarii „Oleś & Rodzynkiewicz” w Krakowie, specjalizujący się w problematyce prawa handlowego i prawa rynku kapitałowego. Dr Mateusz Rodzynkiewicz był członkiem zespołu problemowego Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Cywilnego do spraw reformy prawa spółek (2011-2012), w latach 2008-2011 członkiem Rady Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Autor wielu publikacji naukowych, w tym komentarzy do kodeksu spółek handlowych oraz do przepisów o łączeniu się spółek.

Zamysłem organizatorów jest przeprowadzenie szkolenia w formie panelu dyskusyjnego stanowiącego forum wymiany doświadczeń pomiędzy Wykładowcą a uczestnikami spotkania.

Proponowana formuła przewiduje, że zainteresowani słuchacze z wyprzedzeniem przesyłają organizatorom pytania/opis stanów faktycznych/zagadnienia do dyskusji związane z tematem szkolenia.

W celu odpowiedniego przygotowania szkolenia prosimy o przesyłanie za pośrednictwem OIRP pytań do Wykładowcy. Liczymy, że tak przygotowane szkolenie zaowocuje ciekawą dyskusją, wymianą doświadczeń i uzyskaniem odpowiedzi na pojawiające się w praktyce pytania.

Uprzejmie informujemy, że udział w szkoleniu wymaga rejestracji. Zgłoszenia wraz z numerem wpisu proszę przesyłać na adres skrzynki e-mailowej: prawo_spolek@oirp.krakow.pl . Na ten sam adres, w terminie do dnia 18 listopada 2019 r. należy przesyłać pytania do Wykładowcy.

Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy szkolenia otrzymają 8 punktów szkoleniowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału!