Szkolenie: „Postępowanie odrębne w sprawach własności intelektualnej – nowa regulacja w k.p.c. i jej mankamenty – część druga” - 08.12.2021

8 grudnia 2021 r. od godziny 17.00 do 19.15

Plan szkolenia :

• Powództwa szczególne w sprawach własności intelektualnej i ich wymogi.
  • Wady w zakresie konstrukcji postępowania w sprawach własności intelektualnej.
  • Konflikt między regułami postępowania szczególnego w sprawach własności intelektualnej a normami konstytucyjnymi.
  • Problemy w zakresie relacji postępowania w sprawach własności intelektualnej do innych norm k.p.c.
    Wykładowca : radca prawny dr Zbigniew Pinkalski
    , pracownik naukowy Katedry Prawa Własności Intelektualnej UJ , Senior Associate w Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy sp.j., laureat nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za pracę doktorską w konkursie na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej zorganizowanym przez Urząd Patentowy RP w 2014 r. laureat plebiscytu „Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra” organizowanego przez „Gazetę Prawną”.

Link do szkolenia zostanie wysłany w dniu 7.12.2021(wtorek).

Artykuły powiązane

Szkolenie: „Postępowanie odrębne w sprawach własności intelektualnej...” - 08.12.2021 - link rejestracyjny
06.12.2021