Komisja ds. nowych technologii zaprasza na szkolenie:

Nowe elektroniczne postępowanie rejestrowe i sprawozdawczość

TERMIN: 30 listopada 2021 roku o godz. 17:00

PROWADZĄCY: SSR Łukasz Zamojski, doktor nauk prawnych; sędzia delegowany do Sądu Okręgowego w Gliwicach, autor publikacji z zakresu prawa cywilnego i handlowego, doświadczony szkoleniowiec.

Od 1 lipca 2021 roku wszystkie wnioski kierowane do rejestru przedsiębiorców KRS składane są wyłącznie drogą elektroniczną. Wiąże się z tym konieczność posiadania konta w systemie eKRS w portalu Ministerstwa Sprawiedliwości. Szkolenie pozwoli Państwu dowiedzieć się jak poruszać się w systemie eKRS i jak złożyć odpowiednie wnioski, a dla bardziej doświadczonych w tym obszarze stworzy możliwość rozwiania ewentualnych wątpliwości i pierwszych problemów jakie pojawiły się w związku z praktycznym korzystaniem z systemu.

W obszarze zagadnień poruszonych na szkoleniu znajdą się m.in.:

• omówienie aspektów prawnych nowelizacji ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym i kodeksu postępowania cywilnego w zakresie postępowania rejestrowego, która weszła w życie z dniem 1 lipca 2021 r.

• omówienie wybranych aspektów technicznych pozwalających na obsługę nowego systemu teleinformatycznego związanego z elektronizacją postępowania rejestrowego.

Podczas szkolenia będzie możliwość zadawania pytań na czacie. Ponadto, uprzejmie informuję, że szkolenie będzie nagrywane. Nagranie ze szkolenia będzie zamieszczone w Extranecie i możliwe do odsłuchania w późniejszym terminie.

Zachęcamy do udziału !

Link rejestracyjny do szkolenia zostanie wysłany w dniu 29.11.2021.

Artykuły powiązane

Szkolenie: „Nowe elektroniczne postępowanie rejestrowe i sprawozdawczość” - 30.11.2021 - link rejestracyjny
29.11.2021