Szkolenie: „Model wykładni RODO - refleksje na przykładzie przetwarzania danych osobowych w związku z zatrudnieniem" - Kraków 24.03.2020

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że zaplanowane na dzień 24 marca 2020 roku szkolenie pt. „Model wykładni RODO - refleksje na przykładzie przetwarzania danych osobowych w związku z zatrudnieniem", zostaje ODWOŁANE.

O nowym terminie ww. szkolenia zostaną Państwo poinformowani.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie „Model wykładni RODO - refleksje na przykładzie przetwarzania danych osobowych w związku z zatrudnieniem". Szkolenie odbędzie się w dniu 24 marca 2020r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 20:00 w Krakowie w sali wykładowej na I piętrze w siedzibie OIRP w Krakowie przy ulicy F.Nullo 8/4, a poprowadzi je radca prawny Pan prof. dr hab. Arkadiusz Sobczyk wspólnie z radcą prawnym Panią Joanną Jarguz.

Uprzejmie informujemy, że udział w szkoleniu wymaga rejestracji. Zgłoszenia wraz z numerem wpisu proszę przesyłać na adres skrzynki e-mailowej:

rodo3@oirp.krakow.pl

Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy szkolenia otrzymają 8 punktów szkoleniowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału!