Szkolenie: Legal English - Companies and Partnerships - Kraków 30.11.2017

Limit miejsc na szkolenie został wyczerpany.

EnglishLegal.jpg

Komisja do spraw współpracy z zagranicą
zaprasza na szkolenie:

LEGAL ENGLISH
COMPANIES AND PARTNERSHIPS

Termin: 30 Listopada 2017

Miejsce: sala wykładowa na I piętrze siedziby OIRP przy ul.Francesco Nullo 8

Czas trwania: 4 godzin

Liczba punktów szkoleniowych: 10 pkt

Liczba miejsc: 20 osób

Zapisy: zgłoszenia prosimy przesyłać na adres adres legal@oirp.krakow.pl

Język szkolenia: polski/angielski

(Do udziału w szkoleniu wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1).

Zakres szkolenia:

• część pierwsza: przegląd nazewnictwa spółek polskich, brytyjskich i amerykańskich, organów i dokumentów spółki w językach polskim i angielskim
  • część druga (warsztatowo-konwersacyjna): obsługa klienta zagranicznego rozpoczynającego działalność gospodarczą w Polsce: Jak zarejestrować spółkę? Jakie dokumenty należy złożyć? Jaką formę powinno mieć pełnomocnictwo? – czyli jak wytłumaczyć polskie realia po angielsku.

Prowadzący: Anna Popławska – tłumacz przysięgły języków angielskiego i włoskiego specjalizująca się w tematyce prawniczej, współpracuje z przedsiębiorcami zagranicznymi prowadzącymi działalność gospodarczą w Polsce oraz z kancelariami adwokackimi, radcowskimi i notarialnymi obsługującymi podmioty zagraniczne.

Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!