Szkolenie "Komunikacja niewerbalna - fakty i mity" - 15.07.2021

15.07.2021

Szanowni Państwo,

zapraszamy na szkolenie "Komunikacja niewerbalna - fakty i mity", które poprowadzi dr. hab. Aneta Załazińska prof. UJ, wykładowca na aplikacji radcowskiej, członek Zespołu Retoryki i Komunikacji Publicznej przy Radzie Języka Polskiego, członek Polskiego Towarzystwa Językoznawczego, Autorka między innymi następujących publikacji:

• Schematy myśli wyrażane w gestach. Gesty metaforyczne obrazujące wybrane abstrakcyjne relacje i zasoby podmiotu mówiącego,
  • Niewerbalna struktura dialogu. W poszukiwaniu polskich wzorów narracyjnych i interakcyjnych zachowań komunikacyjnych,
  • Retoryka codzienna. Poradnik nie tylko językowy,
  • Obraz. Słowo. Gest.
  • Jak się dogadać czyli retoryka codzienna.

Szkolenie odbędzie się w czwartek, 15 lipca w godz. 17.00 - 19.15, ze względu na tematykę  w formie hybrydowej - na salę szkoleniową na pierwszym piętrze budynku przy Francesco Nullo 8 zapraszamy 20 osób (decyduje kolejność zgłoszenia na adres: szkolenie@oirp.krakow.pl, wpisując w tytule wiadomości: "Komunikacja niewerbalna - zgłoszenie") a pozostałych przed ekrany komputerów.

Link do szkolenia zostanie wysłany osobnym newsletterem.