Szkolenie „Dylematy prawne związane z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej" - Kraków 26.11.2019

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Aktualizacja:
Z uwagi na ogromne zainteresowanie szkoleniem, decyzją Dziekana Pana dra Marcina Sala-Szczypińskiego zostało ono przeniesione do sali wykładowej na I piętrze.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie „Dylematy prawne związane z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej"; Szkolenie odbędzie się w dniu 26 listopada 2019r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 20:00 w Krakowie w sali wykładowej na I piętrze, a poprowadzi je mgr Piotr Strumiński z Kancelarii Sobczyk & Współpracownicy. Szkolenie obejmuje część teoretyczną i dyskusję problemową. Radcowie prawni obsługujący przedsiębiorstwa, instytucje państwowe itp. mają możliwość przyjścia na szkolenie z osobą towarzyszącą - pracownikiem "Kadr" lub HR obsługiwanej firmy.

Uprzejmie informujemy, że udział w szkoleniu wymaga rejestracji. Zgłoszenia wraz z numerem wpisu oraz informacją o ewentualnym udziale osoby towarzyszącej proszę przesyłać na adres skrzynki e-mailowej: legal@oirp.krakow.pl

Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy szkolenia otrzymają 8 punktów szkoleniowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału!