Szkolenia on-line w grudniu 2022

Komisja d/s szkoleń OIRP w Krakowie informuje o szkoleniu on-line

w grudniu 2022 r.

1.W dniu 14 grudnia 2022 r. od godz. 17.00 do 20.00 odbędzie się szkolenie pt: „ Idą zmiany – Kodeks Etyki po nowelizacji”

Wykładowca - radca prawny Krzysztof Buczek

Uczestnicy otrzymają 8 punktów szkoleniowych, które zostaną naliczone pod warunkiem obecności w pełnym czasie szkolenia.

Linki umożliwiające dostęp do szkoleń zostaną przesłane newsletterem przed terminami szkoleń, będą także dostępne na stronie internetowej OIRP Kraków po zalogowaniu (zakładka Działy > Dla radców > Szkolenia własne).

Radcowie prawni i aplikanci z innych Izb zainteresowani udziałem w szkoleniu proszeni są o zgłoszenia na 24 godz. przed mającym odbyć się szkoleniem na adres mailowy: szkolenia@oirp.krakow.pl

Udział w webinariach dostępny będzie jedynie dla radców prawnych i aplikantów radcowskich (z wyłączeniem innych zawodów prawniczych).