Szkolenie odwołane - „Postępowanie odrębne w sprawach własności intelektualnej – nowa regulacja w k.p.c. i jej mankamenty – część druga" - 1.06.2021

01.06.2021

Szkolenie odwołane z powodu choroby wykładowcy. Kolejny termin zostanie przesłany do Państwa w późniejszym terminie.

1 czerwca 2021 r. ( wtorek) od 17.00 do 19.15

„Postępowanie odrębne w sprawach własności intelektualnej – nowa regulacja w k.p.c. i jej mankamenty – część druga."

1. Powództwa szczególne w sprawach własności intelektualnej i ich wymogi.
  2. Wady w zakresie konstrukcji postępowania w sprawach własności intelektualnej.
  3. Konflikt między regułami postępowania szczególnego w sprawach własności intelektualnej a normami konstytucyjnymi.
  4. Problemy w zakresie relacji postępowania w sprawach własności intelektualnej do innych norm k.p.c.

Wykładowca : radca prawny : dr Zbigniew Pinkalski - pracownik naukowy Katedry Prawa Własności Intelektualnej UJ , Senior Associate w Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy sp.j., laureat nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za pracę doktorską w konkursie na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej zorganizowanym przez Urząd Patentowy RP w 2014 r. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, nowych technologiach, prawie mediów i reklamy, prawie farmaceutycznym, a także w prawie sportowym i prawie konkurencji; autor kilkudziesięciu publikacji z tego zakresu zarówno w prasie branżowej, jak i w prestiżowych czasopismach naukowych; laureat plebiscytu „Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra” organizowanego przez „Gazetę Prawną”.

Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 6 punktów szkoleniowych

Link rejestracyjny zostanie przesłany 31.05.2021.