Informacja Komisji ds. szkoleń o szkoleniach z zakresu reformy postępowania cywilnego w Nowym Sączu i Tarnowie

27.09.2019

• W Nowym Sączu szkolenia odbędą się w piątki w sali konferencyjnej Związku Nauczycielstwa Polskiego. Przy ul. Narutowicza 2 od godziny 16.00 do 19.00 :

"Nowelizacja kodeksu postępowania cywilnego- część I" - w dniu 4 października 2019 r.
    "Nowelizacja kodeksu postępowania cywilnego- część II" - w dniu 25 października 2019 r.

• W Tarnowie szkolenia odbędą się w czwartki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w przy ul. Mickiewicza 8, , Budynek C, sala nr 06 od godz. 17 do 20 :

"Nowelizacja kodeksu postępowania cywilnego- część I"  - w dniu 7 listopada 2019 r.
    "Nowelizacja kodeksu postępowania cywilnego- część II" - w dniu 5 grudnia 2019 r.

Wykładowcą szkoleń będzie Sędzia Sądu Okręgowego w Krakowie Pan Zbigniew Miczek.

Udział w szkoleniach nie będzie wymagać uprzedniego zgłoszenia.