SZKOLENIA OGÓLNOPOLSKIE organizowane przez Centrum Szkolenia Ustawicznego Radców Prawnych Krajowej Rady Radców Prawnych /ROK 2013/

10.01.2013

Temat szkolenia

Wykładowcy

szkolenia

Miejsce szkolenia

Obowiązki procesowe zawodowego pełnomocnika.

Henryk Pietrzkowski sędzia Sądu Najwyższego

w trakcie uzgadniania

Służebność przesyłu.

Wybrane zagadnienia ochrony środowiska w procesie budowlanym. Samowola budowlana i jej skutki z uwzględnieniem orzecznictwa sądowo-administracyjnego.

Agnieszka Piotrowska Sędzia Sądu Apelacyjnego

Cezary Pryca sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego

23 - 26.05.

www.antalowka-zakopane.pl;

Prawo i postępowanie cywilne.

Dariusz Zawistowski sędzia Sądu Najwyższego

prof. dr hab. Kazimierz Zawada, sędzia Sądu Najwyższego

20 - 23.06.

Centrum Zdrowia i Wypoczynku

IKAR PLAZA - Kołobrzeg

www.ikar.ta.pl;

Odpowiedzialność cywilna za błędy w sztuce lekarskiej.

Prawne aspekty funkcjonowania placówek służby zdrowia.

dr  Maciej Dercz radca prawny

Tomasz Rek radca prawny

12 - 15.09

CKW „Geovita"

Dźwirzyno k/Kołobrzegu

www.geovita.pl;

Prawo upadłościowe i naprawcze

- wybrane zagadnienia.

Janusz Płoch

SSR w Krakowie, przewodniczący Wydziału

Marcin Krawczyk

SSR w Warszawie, Przewodniczący Wydziału Gospodarczego

17 - 20.10.

www.antalowka-zakopane.pl;

Prawne aspekty funkcjonowania instytucji kultury /po zmianach /.

Prawo własności intelektualnej.

Rafał Golat - radca prawny MK i DN

dr Justyna Ożegalska-Trybalska

Adiunkt na UJ

5 - 8.12.

www.antalowka-zakopane.pl;

Szczegóły, informacje i karty zgłoszeń znajdą Państwo po kliknięciu na tytuł każdego szkolenia  oraz na stronie www.kirp.pl  w zakładce „ szkolenia - ogólnopolskie".

Szkolenia 1 dniowe / I półrocze 2013 r./ :

Marzec:

- 14 / czwartek / -temat: Zmiany dotyczące środków zaskarżenia wg ostatniej nowelizacji kpc".

Wykładowca : Dariusz Zawistowski ;sędzia Sądu Najwyższego

- 21 /czwartek/ -temat: „ Prawo spadkowe - zapis windykacyjny, zachowek."

Wykładowca: Dariusz Dończyk, sędzia Sądu Najwyższego

Kwiecień:

- 18 /czwartek/ - temat: „Problematyka ochrony danych osobowych w postępowaniu organów  administracji."

Wykładowca: prof. dr hab. Jan Paweł Tarno, sędzia NSA

Maj :

-  9 /czwartek/ -  temat: Radca prawny jako obrońca w postępowaniu karnym i karnym skarbowym."

Wykładowca: Michał Latkowski; sędzia Sądu Najwyższego, Izba Karna .

- 23 / czwartek/ - temat:  „ Postępowanie przed sądem ochrony konkurencji i konsumentów."

Wykładowca :  Anna Dąbrowska-Hanas, radca prawny;

z-ca Dyrektora Departamentu Prawnego UOK i K.

Czerwiec :

- 13 /czwartek /- temat: „ Zasady koncentracji materiału procesowego w procedurze cywilnej."

Wykładowca: Henryk Pietrzkowski; sędzia Sądu Najwyższego.

Miejsce szkoleń: Krajowa Rada Radców Prawnych, Aleje Ujazdowskie 18 lok. 4

domofon - 104, I-sza klatka po lewej w bramie, III piętro

Godziny szkoleń: 10.00 - 14.00,

Szczegóły w treści ogłoszeń zamieszczonych na stronie www.kirp.pl  w zakładce „ szkolenia jednodniowe"