Szkolenie "Zmiany w procedurze cywilnej zmierzającej do jej uproszczenia (...)" - Kraków, 7.02.2017 r.

07.02.2017

Zmiany w procedurze cywilnej zmierzające do jej uproszczenia. Nowa definicja dokumentu w kodeksie cywilnym, informatyzacja postępowania cywilnego oraz popularyzacja mediacji wprowadzone ustawami z dnia 10 lipca i 10 września 2015 roku „ o zmianie kodeksu postepowania cywilnego”

Termin Szkolenia:  7.02.2017 (wtorek) godz.: 10:00-16:00,

Miejsce Szkolenia: HOTEL Europejski, ul. Lubicz 5 Kraków

Tomasz Chojnacki

Sędzia Sądu Okręgowego w Poznaniu, wizytator ds gospodarczych, wykładowca Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury.

Cena

Koszt uczestnictwa jednej osoby w szkoleniu wynosi 549 PLN+23% VAT (675, 27 PLN brutto).

Cena obejmuje: uczestnictwo w szkoleniu, serwis kawowy, lunch,  konsultacje z trenerem. Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Cena nie obejmuje zakwaterowania.

Uwaga! Udział w szkoleniu umożliwia zdobycie punktów wymaganych przez Krajową Radę Radców Prawnych i godzin wymaganych przez Naczelną Radę Adwokacką.

Więcej szczegółów na temat Szkolenia znajdą Państwo na stronie: http://www.szkolenia-eureka.pl/zmiany-w-procedurze-cywilnej-zmierzajace-do-jej-uproszczenia-10