Szkolenie: „Przekształcenia podmiotów gospodarczych" - Wierzchosławice 26.03.2019

26.03.2019

Uprzejmie informujemy, iż 26 marca 2019 r. w Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach organizujemy szkolenie z tematyki „Przekształcenia podmiotów gospodarczych" (wykładowca dr Jowita Pustul). Jest to pierwsze szkolenie zorganizowane nie tylko dla doradców podatkowych i pracowników ich kancelarii - ale również dla osób niebędących członkami Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Mamy nadzieję, iż zapoczątkujemy cykl szkoleń, w którym będziecie Państwo uczestniczyć.

Cena szkolenia to 250,00 zł brutto/osoba. W cenie zawarta jest oprócz części merytorycznej również przerwa kawowa, obiad oraz materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które zostaną przekazane członkom szkolenia na podane przez nich adresy mailowe.

Poniżej w sekcji do pobrania znajduje się formularz zgłoszenia, który jest podstawą przyjęcia na szkolenie. W niniejszym formularzu uczestnicy znajdą szczegółowe informacje dot. szkolenia.

Formularz_Zgloszenia_Na_Szkolenie.pdf