Szkolenie: Prawo spółek dla doradcy podatkowego - 27.11.2019 Wierzchosławice

01.07.2019

Informujemy, iż 27 listopada 2019 r. w Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach organizujemy szkolenie z tematyki „Prawo spółek dla doradcy podatkowego” (wykładowca dr Jowita Pustuł). Jest to kolejne szkolenie zorganizowane nie tylko dla doradców podatkowych i pracowników ich kancelarii – ale również dla osób niebędących członkami Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Cena szkolenia to 250,00 zł brutto/osoba. W cenie zawarta jest oprócz części merytorycznej również przerwa kawowa, obiad oraz materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które zostaną przekazane członkom szkolenia na podane przez nich adresy mailowe.

Poniżej w sekcji do pobrania znajduje się formularz zgłoszenia, który jest podstawą przyjęcia na szkolenie oraz szczegółowe informacje dot. szkolenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

formularz zgłoszenia na szkolenie.pdf