Szkolenie: Prawo holdingowe w praktyce – czy warto skorzystać z nowych przepisów? - 20.07.2022

14.07.2022

webinar_nowelizacja_KSH_SPRING-4856_750x200.jpg

Wolters Kluwer Polska zaprasza na bezpłatne szkolenie online:
"Prawo holdingowe w praktyce – czy warto skorzystać z nowych przepisów?"
20 lipca 2022 roku

W ciągu kilku najbliższych miesięcy grupy kapitałowe będą musiały zdecydować, czy korzystanie z nowych przepisów będzie dla nich korzystne i czy opłaca im się dokonywać formalnej rejestracji grupy spółek w KRS.

Niniejsze szkolenie ma na celu przybliżyć nowe przepisy zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej, aby pomóc przedsiębiorcom w podjęciu tych decyzji.

Podczas szkolenia omówimy:

• Jakie są główne założenia nowych przepisów i jakie obowiązki nakładają na spółki dominujące, zależne oraz członków zarządów tych spółek;
  • Jakie są zalety i wady stosowania nowych przepisów oraz jakie ryzyka się z nimi wiążą;
  • W jaki sposób ocenić, czy warto zarejestrować grupę spółek w KRS i jakie elementy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu tej decyzji.

ZAPISY >>

webinar_nowelizacja_KSH_SPRING-4856_300x250.jpg