Szkolenie: „Negocjacje dla Radców Prawnych jako metoda dochodzenia do porozumienia” - Kraków 19-20.05.2018

19.05.2018 - 20.05.2018

Szanowni Państwo,

Centrum Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie

i Eveneum sp. z o. o. sp. k. zaprasza na szkolenie „Negocjacje dla Radców Prawnych jako metoda dochodzenia do porozumienia”

Szkolenie poprowadzi Rafał Dados lub Szymon Tochowicz, współtwórcy metody Kompasu negocjacyjnego Eveneum i współzałożyciele firmy Eveneum.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie OIRP w Krakowie przy ul. Francesco Nullo 8/4 w dniach 19-20 maja 2018 r.

Grupa szkoleniowa będzie liczyła do 8 osób.

Koszt szkolenia to 850 zł netto tj. 1045,50 zł brutto - za osobę.

opcja: Indywidualny Profil Negocjatora, 220 zł netto tj. 270,60 zł brutto - za osobę

W oparciu o dwa seminaria z tematyki negocjacji zrealizowane w 2017 roku dla Radców z OIRP w Krakowie, przygotowano dwudniowy warsztat coachingowy. Zajęcia dla ośmiu osób będą oparte głównie o negocjacje uczestników nagrywane na kamerę i analizowane wspólnie z nimi przez pryzmat Kompasu Negocjacyjnego Eveneum. Uczestnicy poznają swój styl negocjatora, zrozumieją rolę EGO i osobowości w procesie negocjacji oraz nauczą się skutecznie rozpoznawać i analizować sposób negocjacji drugiej strony. Będą mogli efektywnie dopasować swoje zachowania, techniki i język, by osiągnąć sukces generując satysfakcję dla obu stron.

90% sukcesu w negocjacjach to przygotowania, a 10% to same negocjacje. Poznając 10 narzędzi Skutecznego Negocjatora, maksymalizujemy szansę sukcesu w negocjacjach kontraktu biznesowego czy zmiany zachowania kontrahenta.

mgr Rafał Dados, absolwent Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył studia MBA według programu National Louis University ze Stanów Zjednoczonych.  Od kilkunastu lat związany z zakupami. Posiada bogate doświadczenie w negocjacjach i rozwiązywaniu sporów między przedsiębiorstwami w kraju i za granicą.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w firmie Pilkington, przez kilka lat pracował dla Delphi Automotive, następnie dla Rolls-Royce Marine. W ramach pracy dla międzynarodowych korporacji obejmował kluczowe stanowiska zakupowe. Odpowiadał za wdrożenie nowych technologii oraz współpracę z działami rozwoju nowych produktów. Obecnie jest współwłaścicielem firmy doradczej Eveneum. Jako Partner Zarządzający realizuje projekty dotyczące optymalizacji efektywności organizacji zakupowych, przygotowania i wsparcia w negocjacjach oraz dobierania i oceny partnerów biznesowych.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: t.job@oirp.krakow.pl do 19 kwietnia 2018 r.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc - decyduje kolejność zgłoszeń

W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę o kontakt  pod nr tel. 504 039 823 lub poprzez e-mail: rafal.dados@eveneum.com

Dyrektor Centrum Mediacji przy OIRP w Krakowie

radca prawny