Szkolenie "Nabycie nieruchomości lokalowej od dewelopera. Zagadnienia materialnoprawne i procesowe powstania nieruchomości lokalowej oraz działania wspólnoty mieszkaniowej." - Kraków, 08.02.2017 r.

08.02.2017
Temat Szkolenia: Nabycie nieruchomości lokalowej od dewelopera. Zagadnienia materialnoprawne i procesowe powstania nieruchomości lokalowej oraz  działania wspólnoty mieszkaniowej.

Termin Szkolenia:  8.02.2017 (środa) godz.: 10:00-16:00,

Miejsce Szkolenia: HOTEL Europejski, ul. Lubicz 5, Kraków

Wojciech Wójcik

sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu. Sędzia z długoletnim stażem zawodowym w sprawach cywilnych i wieczystoksięgowych. Autor wielu pytań prawnych przedstawionych Sądowi Najwyższemu z zakresu prawa cywilnego, wieczystoksięgowego oraz hipotek. Wykłałdowca na szkoleniach organizowanych przez Krajową Szkołę Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie.

Cena

Koszt uczestnictwa jednej osoby w szkoleniu wynosi 599 PLN+23% VAT (736, 77 PLN brutto).

Cena obejmuje: uczestnictwo w szkoleniu, serwis kawowy, lunch, konsultacje z trenerem. Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Cena nie obejmuje zakwaterowania.

Uwaga! Udział w szkoleniu umożliwia zdobycie punktów wymaganych przez Krajową Radę Radców Prawnych i godzin wymaganych przez Naczelną Radę Adwokacką.

Więcej szczegółów na temat Szkolenia znajdą Państwo na stronie: