Szkolenie: "E-doręczenia za pośrednictwem Portalu Informacyjnego Sądów" - 1.07.2021

Szanowni Państwo,

Zapraszam na szkolenie "E-doręczenia za pomocą Portalu Informacyjnego Sądów" - dotyczące zmian w doręczeniach wchodzących w życie już w lipcu - organizowane on-line 1 lipca 2021 przez zaprzyjaźnioną Izbę w Szczecinie.

Szkolenie jest płatne (tak, są Izby które pobierają opłaty za szkolenia) ale dla członków OIRP w Krakowie jest to opłata obniżona - 30zł.

Szkolenie poprowadzi SSA we Wrocławiu prof. dr hab. Jacek Gołaczyński, specjalista praktyk z zakresu wdrażania Portalu Informacyjnego Sądów.

Szczegóły w linku poniżej.

dr Marcin Sala-Szczypiński Dziekan Rady OIRP w Krakowie

Artykuły powiązane

Nowe regulacje w zakresie dokonywania doręczeń profesjonalnym pełnomocnikom za pośrednictwem portalu informacyjnego
30.06.2021