Angielski  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Studia podyplomowe: Rachunkowość i podatki dla zawodów prawniczych

Studia podyplomowe: Rachunkowość i podatki dla zawodów prawniczych

 

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
zaprasza na:

Studia podyplomowe Rachunkowość i podatki dla zawodów prawniczych realizowane są przy Katedrze Rachunkowości Finansowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Nasz program adresowany jest głównie do sędziów, prokuratorów, adwokatów, radców prawnych, komorników, syndyków, doradców restrukturyzacyjnych oraz kandydatów do objęcia tych funkcji i stanowisk. Na studia zapraszamy również absolwentów wydziałów prawa, jak i wszystkie osoby pragnące poszerzyć swoją wiedzę z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego.

Celem studiów jest przekazanie słuchaczom najbardziej aktualnej wiedzy oraz umiejętności praktycznych i narzędzi finansowo – księgowych niezbędnych do prawidłowej oceny sytuacji majątkowej i finansowej wybranych podmiotów gospodarczych.

Absolwent uzyska praktyczne umiejętności i kompetencje w zakresie rozpoznawania ewidencyjno-sprawozdawczych oraz podatkowych konsekwencji podejmowanych decyzji, jak i wykorzystania informacji z rachunkowości, finansów oraz prawa podatkowego w pracy zawodowej wykonywanej w ramach zawodów prawniczych.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Wydziału Finansów i Prawa Clic.jpg

 

Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa