Studia podyplomowe „Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe”

Studia podyplomowe „Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe”

Katedra Polityki Gospodarczej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza na studia podyplomowe” Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe”. Celem studiów jest przekazanie aktualnej, eksperckiej wiedzy przede wszystkim w zakresie prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego oraz  w zakresie innych gałęzi prawa związanych z restrukturyzacją i upadłością (prawo karne, cywilne i finansowe).  Studia mają na celu również przekazanie podstawowych wiadomości z zakresu rachunkowości, metodyki pracy biegłych, ekonomii oraz zrozumienie procesów gospodarczych, na tle których dochodzi do upadłości.

Studia trwają dwa semestry (178 godzin) i kończą są testem zaliczeniowym.

Opłata wynosi 4950 zł i jest płatna w dwóch ratach.

Rekrutacja jest prowadzona przez tę stronę internetową. Zakończy się 25 października 2020r.

Zajęcia  rozpoczną się w styczniu 2021r. i będą odbywały się co do zasady w soboty i niedziele, dwa razy w miesiącu – do końca września (z przerwą wakacyjną w lipcu i sierpniu) – w formie stacjonarnej. W przypadku zmiany warunków sanitarnych możliwe przejście na zajęcia zdalne.

Szczegółowe informacje:

restrukuryzacja@uj.edu.pl