Studia Podyplomowe „Prawo Ochrony Konsumentów” w Instytucie Nauk Prawnych PAN

Szanowni Państwo,

Miło jest nam poinformować, że zostały uruchomione zapisy na prowadzone w Instytucie Nauk Prawnych PAN Studia Podyplomowe „Prawo Ochrony Konsumentów” (III edycja).

Termin zapisów upływa 6 listopada 2020 r. Studia mają charakter dwusemestralny. Zajęcia rozpoczynają się 5 grudnia 2020 r., a kończą w listopadzie 2021 roku. Studia są odpłatne i odbywają się w systemie 9 zjazdów weekendowych (sobotnio-niedzielnych). Zajęcia odbywają się w Instytucie Nauk Prawnych PAN, w Warszawie, ul. Nowy Świat 72 (Pałac Staszica) lub w innych obiektach przygotowanych do prowadzenia zajęć dydaktycznych. Zajęcia mogą odbywać się również w formie zdalnej za pośrednictwem aplikacji oraz równocześnie w formie stacjonarnej i zdalnej.

Przedsięwzięcie to uzyskało zaszczytne wyróżnienie Prezesa Federacji Konsumentów, który przyznał mu patronat.

Informujemy, że wykłady prowadzone są przez wybitnych przedstawicieli nauki: pracowników INP PAN, Wydziału Prawa i Administracji UW i innych renomowanych uczelni w Polsce oraz wybitnych praktyków.

Szczegółowa informacja o Studiach Podyplomowych znajduje się na stronie Instytutu Nauk Prawnych: https://www.inp.pan.pl/ w zakładce Studia podyplomowe Prawo Ochrony Konsumentów III ed. lub pod nr telefonu: 22 657 28 68 / +48 790 800 654 i pod adresem poczty elektronicznej p.ochman@inp.pan.pl.

Ponieważ zależy nam na dotarciu do szerokiego grona zainteresowanych, zwracamy się z uprzejmą prośbą o upowszechnienie niniejszej informacji o nowej edycji Studiów Podyplomowych INP PAN wśród współpracowników.

Łączę wyrazy szacunku

Kierownik Studiów Podyplomowych