Studia podyplomowe dla radców prawnych i aplikantów

21.01.2019

Studia podyplomowe dla radców prawnych i aplikantów  (studiów tradycyjnych i przez internet)
z obszaru prawa z możliwością otrzymania nawet do 80% dofinansowania.

Wydział Prawa w Warszawie, Wydział Prawa w Londynie (studia przez internet w j.polskim), Wydział Administracji w Brukseli

Studia podyplomowe są oferowane przez Europejską Wyższą Szkołę Prawa i Administracji, najstarszą prywatną uczelnię prawniczą której jako Zrzeszenie Prawników Polskich o/W-wa jesteśmy Założycielem. Wszystkie kierunki studiów są pod naszym patronatem.

Nowością są studia podyplomowe przez internet z możliwością nauki w dowolnym czasie i miejscu.

Rekrutacja trwa- marzec 2019

Z ofertą można zapoznać się na stronie http://ewspa.edu.pl/home/oferta-edukacyjna/studia/podyplomowe-2-0/

• PRAWO W BIZNESIE
  • DORADCA RESTRUKTURYZACYJNY I SYNDYK MASY UPADŁOŚCI