Seminarium: Szkolenie prawników w zakresie prawa ochrony danych w UE - 30.09.2022

Miejsce i data Seminarium: Rzym , 30 września 2022 r.

Temat seminarium: Szkolenie prawników w zakresie prawa ochrony danych w UE

Dziedzina prawa: Prawo ochrony danych osobowych.

Seminarium jest kolejnym w cyklu wydarzeń w ramach TRADATA 2 https://elf-fae.eu/tradata2/ organizowanego przez Fundację Prawników Europejskich i współfinansowanego z środków Programu Sprawiedliwość Unii Europejskiej. Krajowa Izba Radców Prawnych jest partnerem Programu.

Uczestnikom przysługuje zwrot do 400 EUR na podróż oraz 300 EUR na koszty utrzymania (hotel, wyżywienie, transport lokalny).

Jednocześnie warunkiem koniecznym do uczestniczenia w seminarium jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

W załączeniu Program wydarzenia.

Tych z Państwa, którzy są zainteresowani lub mają pytania dotyczące szczegółów, zapraszam do kontaktu (dane w stopce).

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres komisjazagraniczna@kirp.pl Prosimy o załączenie listu motywującego w języku angielskim. Tylko takie zgłoszenia będą rozpatrywane. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 23 września o godz 15.00

Programme TRADATA 2 Rome 30.09.22(1).png