Saturday School zaprasza radców prawnych i aplikantów na kurs Legal English for Polish Lawyers

Szkoła języka angielskiego prawniczego Saturday School
serdecznie zaprasza radców prawnych OIRP w Krakowie
na wyspecjalizowany kurs:

Legal English for Polish Lawyers

Zajęcia stanowią odpowiedź na potrzeby rynkowe polskich prawników, poszukujących praktycznej wiedzy z zakresu Legal English, przydatnej w codziennej pracy z klientami i realiach rodzimego (a nie brytyjskiego) obrotu prawnego. Program kursu Legal English for Polish Lawyers opracowany został przez prawnika – dla prawników i obejmuje:

Profesjonalny kurs językowy i wiodący kurs całej szkoły – zajęcia kładą nacisk na tłumaczenia oryginalnych polskich dokumentów prawniczych i sądowych, ze szczególnym uwzględnieniem słownictwa z różnych dziedzin prawa oraz struktur gramatycznych Legal English. W toku kursu tłumaczymy m.in.:

• fragmenty polskich ustaw i kodeksów
  • pełnomocnictwa i wezwania do zapłaty
  • umowy sprzedaży, najmu, zlecenia
  • umowy o pracę, umowy i uchwały spółek
  • akty notarialne
  • pozwy i wyroki sądowe
  • decyzje administracyjne i akty oskarżenia

Jednocześnie kurs ma na celu wykształcenie umiejętności swobodnego posługiwania się prawniczym angielskim w trakcie negocjacji i spotkań biznesowych.

Podstawowe informacje o kursie:

• Start: 5 marca 2020 r. – informacja o dokładnym terminie i godzinie spotkania organizacyjnego zostanie przekazana mailowo oraz na stronie internetowej w zakładce Kursy;
  • Miejsce: ul. Św. Filipa 23 (tuż obok Dworca PKP i Starego Kleparza);
  • Koszt: 900 zł za semestr (aplikanci – zniżka 100 zł);
  • Czas trwania: 2 semestry; 14 spotkań w semestrze; 1,5 godziny tygodniowo

Dodatkowo zapraszamy do kontaktu Kancelarie, które zainteresowane są przeprowadzeniem kursu Legal English for Polish Lawyers indywidualnie dla ich prawników w siedzibie Kancelarii.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.saturdayschool.pl

Zapisy poprzez formularz dostępny na stronie, telefonicznie lub za pośrednictwem portalu facebook.

Do zobaczenia na zajęciach!

Adam Sobota

radca prawny