"Rewolucyjne zmiany w dokumentacji podmiotów powiązanych" i "VAT w obrocie międzynarodowym jak zminimalizować ryzyko podatkowe" - Kraków 18 i 23.08.2016 r.

18.08.2016

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na szkolenia organizowane w sierpniu w Krakowie.

Rewolucyjne zmiany w dokumentacji podmiotów powiązanych, 18 sierpnia 2016 r.

VAT w obrocie międzynarodowym jak zminimalizować ryzyko podatkowe? 23 sierpnia 2016 r.

(Szczegóły w linku po kliknięciu na datę, formularze zgłoszeniowe w załacznikach PDF)

Informacje nt. wykładowców:

Jarosław Włoch  radca prawny nr Kr-2642; Wice-Dyrektor Departamentu Doradztwa Podatkowego , specjalizujący się w obsłudze prawno-podatkowej podmiotów gospodarczych oraz obsłudze sporów podatkowych (w tym również w zakresie reprezentacji klientów przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym).  kończył Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest także absolwentem Podyplomowego Studium z zakresu Doradztwa podatkowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Uczestniczy również w audytach podatkowych prowadzanych przez MISP. Autor wielu artykułów o tematyce podatkowej.

Anna Resiak  Doradca podatkowy, nr wpisu 12440. Z wykształcenia prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Konsultant podatkowy w Małopolskim Instytucie Studiów Podatkowych. Wcześniej przez klika lat zatrudniona w jednej z polskich spółek doradztwa podatkowego, gdzie do jej obowiązków należało bieżące doradztwo z zakresu podatków pośrednich na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw m.in. z branży produkcyjnej, petrochemicznej, transportowej i energetycznej, sporządzanie opinii podatkowych, przeglądy podatkowe, uczestnictwo w postępowaniach podatkowych i sądowo - administracyjnych. Posiada ponad 300 godzin doświadczenia w zakresie prowadzenia szkoleń z zakresu podatku VAT, w tym szkoleń specjalistycznych i branżowych (m.in. zmiany w podatku VAT, podatek VAT w szkolnictwie wyższym, podatek VAT w branży wodociągowo kanalizacyjnej i energetycznej, podatek VAT w bankach spółdzielczych). Autorka licznych artykułów publikowanych w prasie branżowej oraz współautor wydawnictw książkowych: Leksykon VAT. Praktyka, teoria, orzecznictwo. wyd. C.H. Beck oraz Podatek VAT w branży TSL. Prawne i podatkowe aspekty transportu, spedycji i logistyki. wyd. Wolters Kluwer Polska.

krakow 23viii (002).pdf
krakow 18viii.pdf