Rekrutacja do Centrum Prawa Amerykańskiego

Zapraszamy do Centrum Prawa Amerykańskiego

Na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w roku akademickim 2022/23

Rekrutacja na rok akademicki 2022/23 rozpoczyna się 15 kwietnia i trwa do 30 czerwca 2022. Program przeznaczony jest dla studentów i absolwentów prawa , adwokatów, radców prawnych, sędziów, prokuratorów, notariuszy oraz aplikantów do tych zawodów oraz studentów innych kierunków zainteresowanych prawem i kulturą prawną Stanów Zjednoczonych.

Centrum Prawa Amerykańskiego już od 25 lat prowadzi ceniony przez prawników i kancelarie prawne program, w którym wybitni profesorowie z dwóch partnerskich amerykańskich uczelni – Emory University School of Law oraz Georgia State University College of Law zapoznają uczestników z tematyką dot. prawa amerykańskiego. W czasie dwusemestralnego programu uczestnicy biorą udział w ośmiu dwutygodniowych modułach obejmujących w sumie 180 godzin interaktywnych wykładów w języku angielskim. Tematatyka wykładów dotyczy m. in. Introduction to US Law, Contracts, Torts, Legal Writing, Criminal Law and Procedure, Legislations and Regulations.

Udział w programie CPA jest niepowtarzalną okazją do poznania amerykańskiego systemu prawnego i doskonalenia angielskiego języka prawniczego oraz skorzystania z niecodziennej możliwości spotkań z amerykańskimi profesorami, bez konieczności podjęcia kosztownych studiów w Stanach Zjednoczonych.

W nadchodzącym roku akademickim przewidujemy formę stacjonarną wykładów, z zastrzeżeniem, że forma może ulec zmianie. Dla osób mieszkających i pracujących poza Warszawą wykłady będą dostępne on line.

Opłata dla studentów wynosi 3.000 zł. Opłata dla absolwentów wynosi 6.000 zł. Dla adwokatów, radców prawnych, notariuszy, sędziów, prokuratorów i aplikantów do tych zawodów przewidujemy w tym roku specjalne zniżki. Opłata za studia jest wnoszona do końca września 2022. Dla osób, które zapiszą się do Centrum do 31 maja przewidziana jest zniżka w wys. 250 zł. Więcej informacji o programie znajduje się na stronie: www.cpa.uw.edu.pl. Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować na adres: cpa@wpia.uw.edu.pl

Centrum Prawa Amerykańskiego 2022.23.pdf

Artykuły powiązane