Konferencja naukowa "Rozbieżności w ustalaniu zadośćuczynienia, na rzecz poszkodowanych oraz najbliższych członków rodziny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (teoria, orzecznictwo i praktyka)" - Warszawa, 18.10.2016 r.

18.10.2016

Akademia Finansów i Biznesu Vistula uprzejmie informuje, że w dniu 18 października 2016 r. o godz. 10.00 w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie przy ul. Stokłosy 3, odbędzie się konferencja naukowa na temat ustalania zadośćuczynienia w polskim systemie prawnym tak na rzecz poszkodowanych, którzy ulegli wypadkom komunikacyjnym, jak i na rzecz najbliższych członków rodziny poszkodowanego, który zmarł na skutek wypadku.

W czasie konferencji referaty wygłoszą najwybitniejsi znawcy przedmiotu, do których należą między innymi Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej II kadencji, członek Trybunału Stanu, autor ponad 200 publikacji naukowych i popularyzatorskich z dziedziny prawa cywilnego - dr Józef Zych, dr Maciej Zieliński - Przedstawiciel Sądu Najwyższego oraz Prezes Zarządu Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych - Mariusz Wichtowski. Konferencja naukowa organizowana jest przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula oraz Ogólnopolską Izbę Pośredników i Przedstawicieli Firm Odszkodowawczych z siedzibą w Legnicy.

Informując o powyższym serdecznie zapraszamy Radców Prawnych do udziału w konferencji.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy konferencji otrzymają materiały konferencyjne, w tym publikację dr Józefa Zycha pt. „Rozbieżności w ustalaniu zadośćuczynienia (doktryna orzecznictwo praktyka ubezpieczeniowa)", dotyczącą wszystkich problemów związanych z dochodzeniem zadośćuczynienia, tak przez poszkodowanego jak i najbliższych członków rodziny zmarłego.

Ze względów organizacyjnych prosimy o kierowanie zgłoszeń na adres d.cakar@vistula.edu.pl, do 5 października 2016 r.

Program + formularz zgłoszeniowy