Konferencja: „Etyka, Medycyna, Prawo. Dylematy w stanach terminalnych” - Opole 12-13.10.2018

12.10.2018 - 13.10.2018

Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach, Katedra Prawa Kanonicznego Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego oraz kancelaria Lege Medicinae Grabowski i Cnota S.K.A. Kancelaria Radcowsko Adwokacka w Chorzowie mają przyjemność zaprosić na organizowaną w dniach 12-13 października 2018 r. w Opolu Ogólnopolską Konferencję Naukową: „Etyka, Medycyna, Prawo. Dylematy w stanach terminalnych”

Tematyka wygłaszanych w ramach konferencji referatów, przez osoby cieszące się ogromnym autorytetem w dziedzinie medycyny, prawa i etyki, adresowana będzie do osób wykonujących zawody medyczne i prawnicze, studentów i wolontariuszy zajmujących się problematyką i opieką nad osobami, które mogą być leczone jedynie objawowo, a perspektywa ich śmierci jawi już się jako nieunikniona.

Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: www.legemedicinae.com