IT /AI Winter Law School

12.01.2021

IT /AI Winter Law School

Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na IT /AI Winter Law School, która odbędzie się w dniach 11-14 lutego 2021 r. (on-line).

W ramach IT /AI Winter Law School przedstawione zostaną wybrane kwestie dotyczące kontraktów IT oraz prawnych aspektów sztucznej inteligencji.

Dzięki udziałowi w IT / AI Winter Law School poznacie Państwo między innymi:

• wybrane aspekty ochrony programów komputerowych i baz danych na gruncie prawa amerykańskiego, rosyjskiego, niemieckiego,
  • wybrane aspekty sporządzania umów licencji na gruncie prawa amerykańskiego, rosyjskiego i niemieckiego,
  • zasady wyboru prawa właściwego dla kontraktów IT,
  • praktyczne prawne aspekty Cloud Computing/ SaaS/ ASP,
  • najnowsze istotne orzecznictwo TSUE z zakresu praw autorskich w środowisku cyfrowym,
  • data management agreements and smart contracts,
  • kierunki aktualnych prac legislacyjnych UE, Rady Europy i UNESCO w zakresie AI,
  • zasady odpowiedzialności cywilnoprawnej za szkody wyrządzone przez AI,
  • praktyczne doświadczenia prawników japońskich w zakresie obsługi projektów dotyczących wdrożenia AI.

Uczestnicy IT/AI Winter Law School będą mieli okazję wysłuchać wykładów wybitnych prawników z Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Rosji, Japonii, Włoch oraz Polski. Wykłady prowadzone będą w j. angielskim.

Dla radców prawnych z OIRP Kraków Uczelnia przewidziała rabat 10 %.

Więcej informacji i zapisy: