II edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "EUROPEJSKIE PRAWO SPÓŁEK I RYNKU KAPITAŁOWEGO", Kraków 9-10.06.2017

09.06.2017 - 10.06.2017

W imieniu Organizatorów

Kół Naukowych:
Prawa Cywilnego UJ, Prawa Gospodarczego i Handlowego TBSP UJ, Prawa Rynków Finansowych TBSP UJ
oraz Instytutu Allerhanda

zapraszamy na

II edycję Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej

„Europejskie Prawo Spółek i Rynku Kapitałowego”,

która odbędzie się na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie
w dniach 9 - 10 czerwca 2017 roku.

Patronat nad konferencją objęła Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie.

Konferencję adresujemy do studentów, doktorantów oraz absolwentów prawa, ekonomii i kierunków pokrewnych. Celem konferencji jest przedstawienie najbardziej aktualnych zagadnień z zakresu europejskiego prawa spółek, a także prawa i ekonomii rynku kapitałowego oraz umożliwienie uczestnikom ożywionej dyskusji nad nimi.

Konferencja stanowi doskonałą okazję do poznania studentów i doktorantów z różnych ośrodków akademickich w Polsce, zainteresowanych tematyką prawa spółek i prawa rynku kapitałowego. W programie konferencji przewidziane są panele eksperckie, w tym panele dyskusyjne, referaty zaproszonych wykładowców oraz panele studencko-doktoranckie.

Planowane jest także wydanie publikacji pokonferencyjnej w formie specjalnego wydania Internetowego Przeglądu Prawniczego TBSP UJ (czasopismo z listy MNiSW ­ 5 punktów).

Ubiegłoroczna publikacja: http://www.tbsp.wpia.uj.edu.pl/ipp/2016/8

Szczegóły konferencji w sekcji "pliki do pobrania".

Do zobaczenia na konferencji!

Ogólnopolska-Konferencja-Naukowa-Europejskie-Prawo-Spółek-i-Rynku-Kapitałowego-II-edycja-zasady-uczestnictwa.pdf